فیلم رقص پابلو آکوستا به عنوان ویدیوی رقص ولودیمیر زلنسکی منتشر شد

False International

شماری از رسانه‌ها و کاربران رسانه‌های اجتماعی از ۳ جولای ۲۰۲۳ میلادی به این‌سو یک ویدیو را به عنوان فیلم رقص ولودیمیر زلنسکی، رییس جمهور اوکراین منتشر کرده‌اند. در این فیلم، مردی با پوشش بدن‌نما در حال رقصیدن مشاهده می‌شود.

ساعد نیوز این ویدیو را در ۱۳ سرطان ۱۴۰۲ ه‍.ش برابر با ۴ جولای ۲۰۲۳ میلادی منتشر کرده است. این رسانه این ویدیو را به عنوان « فیلم رقص حرفه‌ی عربی زلنسکی، رییس جمهور اوکراین با لباس جذب و بدن‌نما» منتشر کرده است. 

 Saed-News / Archived-Link

در همین حال، شماری از کاربران رسانه‌های اجتماعی هم‌چنان این ویدیو را فیلم رقص ولودیمیر زلنسکی، رییس جمهور اوکراین عنوان کرده‌اند.

یکی از کاربران ایرانی توییتر این ویدیو را در ۳ جولای سال روان میلادی منتشر کرده است. او در شرح این ویدیو گفته است: “دنیا به این (زلینسکی ) اعتماد می‌کنه ولی به شاهزاده رضا پهلوی نه“.

Archived-Tweet

این فیلم در تیک‌تاک نیز وایرال شده است. کاربری در شرح این ویدیوی گفته است: “اون ‌از ‌مکرون‌ و معلمش! اینم از این یکی! وقتی مغزتو میدی دست سلبریتی و‌رقاصه‌ها چیزی جز از دست دادن ۲۰-۳۰ درصد و سلاح‌های موشکیت نداری!“. 

TikTok-Post / Archived-Link

یافته‌ها در پیوند به این ویدیو نشان می‌دهد که فیلم رقص پابلو اکوستا به عنوان فیلم رقص ولودیمیر زلنسکی وایرال شده است.

بررسی واقعیت: یافته‌ها در پیوند به این ویدیو نشان می‌دهد که فیلم رقص پابلو اکوستا به عنوان فیلم رقص ولودیمیر زلنسکی وایرال شده است.

بر بنیاد یافته‌های به‌دست آمده، پابلو آکوستا، رقصنده، معلم و طراح رقص در توکومان آرژانتین است. از او به عنوان برگزار کننده‌ی جشنواره رقص شکم یا شرقی توکومان (Tucuman Bellydance Fest) و رقص مگا (Mega Dancing) نیز یاد آوری شده است.

ویدیوی رقصی که به عنوان فیلم رقص آقای زلنسکی وایرال شد، در ۱ جون ۲۰۲۳ میلادی در صفحه انستاگرام پابلو آکوستا منتشر شده است.

Archived-Link

از سوی دیگر، با استفاده از جست‌وجوی کلید واژه‌ها به فیلم یکی از رقص‌های پابلو آکوستا نیز دست یافتیم. در این ویدیو، وی هم‌چنان با همان پوشش بدن‌نما رقص شکم (شرقی) را اجرا کرده است. این ویدیو در ۱ اپریل ۲۰۲۳ میلادی در کانال یوتیوب لوسیانا و پابلو آکوستا بارگذاری شده است.

خلاصه: ویدیوی رقص پابلو آکوستا به عنوان فیلم رقص ولودیمیر زلنسکی، رییس جمهور اوکراین منتشر شد.

Avatar

عنوان: فیلم رقص پابلو آکوستا به عنوان ویدیوی رقص ولودیمیر زلنسکی منتشر شد

بررسی واقعیت توسط: Fact Crescendo Team 

نتیجه: False

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *