سرزمین آل مکتوم یا خطه‌ی آل سعود؛ این تصویر جورجینا رودریگز در کدام یک از این کشورها گرفته شده است؟

False International Sports

شماری از کاربران رسانه‌های اجتماعی هم‌زمان با نشر تصویری از جورجینا رودریگز، همسر کریستیانو رونالدو مدعی اند که این تصویر او در عربستان سعودی گرفته شده است. در این تصویر جورجینا رودریگز با پوشش نوع سکسی سرخ رنگ همراه با چند مرد عرب در حال راه رفتن مشاهده می‌شود. کاربران بیشتر نوع پوشش او را سوژه قرار داده و گفته‌اند که او با این نوع لباس در عربستان سعودی مشاهده شده است. این تصویر و ادعا از ۱۱ جنوری ۲۰۲۳ میلادی به این‌سو در صفحات رسانه‌های اجتماعی همه‌گانی شده‌اند.

Facebook-PostFacebook-PostFacebook-Post
Archived-PostArchived-PostArchived-Post
Facebook-PostFacebook-PostFacebook-PostFacebook-Post
Archived-PostArchived-PostArchived-PostArchived-Post

شماری از کاربران توییتر نیز هم‌زمان با نشر این تصویر ادعای مشابهی را منتشر کرده‌اند. کاربران این پلتفرم هم‌چنان گفته‌اند که این تصویر جورجینا در عربستان سعودی گرفته شده است.

Archived-Tweet

یافته‌های ما در پیوند به این ادعا و تصویر نشان می‌دهد که کاربران هم‌زمان با نشر تصویر قدیمی جورجینا رودریگز، یک ادعای بی‌اساس را نیز منتشر کرده‌اند. بر بنیاد یافته‌های به‌دست آمده، این تصویر جورجینا در سال ۲۰۲۰ میلادی در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر (Globe Soccer Awards) در دبی گرفته شده است.

بررسی واقعیت:

یافته‌های ما در پیوند به این ادعا و تصویر نشان می‌دهد که کاربران هم‌زمان با نشر تصویر قدیمی جورجینا رودریگز، یک ادعای بی‌اساس را نیز منتشر کرده‌اند. بر بنیاد یافته‌های به‌دست آمده، این تصویر جورجینا در سال ۲۰۲۰ میلادی در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر (Globe Soccer Awards) در دبی گرفته شده است.

وبسایت Digisport با نشر این قطعه تصویری از حضور جورجینا رودریگز در مراسمی که کریستیانو رونالدو در آن فوتبالیست قرن انتخاب شد، نگاشته است. این وبسایت هم‌چنان گفته است که این مراسم در سال ۲۰۲۰ میلادی در دبی برگزار شده بود.

Digisport / Archived-Link

از سوی دیگر، جورجینا رودریگز تصویری از خود، همسر و فرزندش که در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر (Globe Soccer Awards) در دبی گرفته شده است را در ۲۸ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی در صفحه‌ی رسمی انستاگرامش منتشر کرده است. در این تصویر او با همان پوشش سکسی سرخ رنگ در کنار کریستیانو رونالدو مشاهده می‌شود. او در شرح این تصویر از بازیکن قرن، از مراسم جوایز گلوب ساکر و نیز از دبی به عنوان مکان آن نام برده است.

شماری دیگر از وبسایت‌ها نیز تصویرهای جورجینا رودریگز را که در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر برداشته شده است را در سامبر ۲۰۲۰ میلادی منتشر کرده‌اند. آنان نیز تایید کرده‌اند که این تصاویر از جریان مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر در دبی برداشته شده‎اند.

Youmedia.fanpage.it / Sport.sky.it

خلاصه: تصویری که در آن جورجینا رودریگز با پوشش نوع سکسی سرخ رنگ در بین مردان عرب مشاهده می‌شود، در دبی برداشته شده است. بر بنیاد یافته‌های به‌دست آمده، این تصویر در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر در سال ۲۰۲۰ میلادی گرفته شده است.

Avatar

عنوان: سرزمین آل مکتوم یا خطه‌ی آل سعود؛ این تصویر جورجینا رودریگز در کدام یک از این کشورها گرفته شده است؟

بررسی واقعیت توسط: Fact Crescendo Team 

نتیجه: False

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *